מציג את כל 7 התוצאות

סינון

“בית ספר לקינוחים” חוברת צביעה + מתכונים עם נסיכות המתעוררות לחיים

39.00
במבט ראשון, מדובר ביצירות מופת מורכבות, אבל בפועל אלו קינוחים מאוד קלים להכנה. קינוחים טעימים מחכים לכם בחוברת צביעה זו. הנסיכות יעזרו לכם ללמוד להכין קינוחים אלו בעזרת טכנולוגיית המציאות הרבודה. מאוחר יותר תוכלו לשחזר את המתכונים במטבח, להכין וגם לטעום את הקינוחים האמיתיים, מעשי ידיכם. האורחים שלכם ודאי לא יישארו אדישים ליצירות הקולינריות שלכם...

“המשחיתים” חוברת צביעה עם מכוניות המתעוררות לחיים

דורג 5.00 מתוך 5
39.00
אפשר "להשחית" גם בלי להרוס את הבית... מספיק לצבוע אחד מכלי-הרכב "המשחיתים" בצבעי קרב לפי בחירתך, ולשלוח אותו למרוץ על הכביש המהיר. מבלי לצאת מהחדר וללא כל סכנה, תוכלו להשחית כלי רכב המתעוררים לחיים מתוך חוברת הצביעה שלכם, ולהנות מהאפקטים הקוליים של "המשחיתים" הנלחמים במרוץ ללא רחמים!

“מהירות הקול” חוברת צביעה עם מכוניות המתעוררות לחיים

39.00
"שרוף" את מסלולי המרוצים המפותלים במהירות הקול! בעזרת חוברת הצביעה והמשחק "במהירות הקול", הכוללת טכנולוגיית מציאות רבודה, זה אפשרי בהחלט! בחן את עצמך על המסלול, התחרה ביריבים מהירים ושכלל את יכולת הנהיגה שלך.

“מכוניות מרוץ נגד המשחיתים” חוברת צביעה **כפולה** עם מכוניות המתעוררות לחיים

דורג 5.00 מתוך 5
59.00
גלה מי מהיר יותר על הכביש ומי חזק יותר ברכיבת שטח. האם זו מכונית המרוץ או אולי ג'יפ משחית ענק? צבע את מכוניתך על פי סגנונך האישי והענק לה אופי ייחודי. גלה את יתרון גלגלי הענק ברכיבת שטח ואת יתרון השלדה הנמוכה של מכונית המרוץ על המסלול.

“מנגינות מופלאות” חוברות צביעה מוזיקלית עם נסיכות המתעוררות לחיים

39.00
הנסיכות יודעות בוודאות: "בחירת כלי נגינה קשורה לאופי". לאחר שתכירו את הנסיכות ואת כלי נגינתן, ודאי תבינו למה "רוֹמַנסָה" בוחרת בסקסופון, "אֵלֶגִיָה" בפסנתר ו"קַפְּרִיס" בכינור. כל אחת מהן תופיע בפניכם בעזרת טכנולוגיית המציאות הרבודה ותנסה להרשים אתכם ביכולת נגינתה.

“קינוחים מלכותיים” חוברת צביעה + מתכונים עם נסיכות המתעוררות לחיים

39.00
כל נסיכה צעירה חייבת להכיר את רזי האירוח המלכותי...  בכדי ללמוד להכין קינוחים מלכותיים, הצטרפו לנסיכות בחוברת הצביעה והשתתפו עמן בהכנת הקינוחים על גבי מסכי המציאות הרבודה.

“רוכבי לילה” חוברת צביעה עם מכוניות המתעוררות לחיים

דורג 5.00 מתוך 5
39.00
הפוך לצייד לילי של מהירות והרפתקאות, בתוך רכבך המגניב. צבע את מכוניתך על פי סגנונך הייחודי, לחץ על דוושת הגז ובדוק את עצמך ברכיבה לילית.