מציג את כל 10 התוצאות

סינון

“אבירים ושודדים” חוברת צביעה עם דמויות המתעוררות לחיים

דורג 5.00 מתוך 5
39.00
אבירים אצילים ושודדי-ים נועזים, נפגשים בחוברת הצביעה ובמציאות הרבודה, בכדי לספר לך על עצמם. צבעו את הדמויות שבחוברת בצבעים על פי בחירתכם והם יתעוררו לחיים בתוך מציאות רבודה ויגלו לכם כמה עובדות מרתקות על עולמם.

“גיבורים קטנים” חוברת צביעה עם דמויות המתעוררות לחיים

39.00
רק אתה תקבע איך יראו "הגיבורים הקטנים" של חוברת צביעה זו. צבע אותם בצבעים על פי בחירתך וראה כיצד הם מתעוררים לחיים במציאות רבודה! למד עובדות מעניינות על הגיבורים וצפה באנימציה מדליקה!

“המשחיתים” חוברת צביעה עם מכוניות המתעוררות לחיים

דורג 5.00 מתוך 5
39.00
אפשר "להשחית" גם בלי להרוס את הבית... מספיק לצבוע אחד מכלי-הרכב "המשחיתים" בצבעי קרב לפי בחירתך, ולשלוח אותו למרוץ על הכביש המהיר. מבלי לצאת מהחדר וללא כל סכנה, תוכלו להשחית כלי רכב המתעוררים לחיים מתוך חוברת הצביעה שלכם, ולהנות מהאפקטים הקוליים של "המשחיתים" הנלחמים במרוץ ללא רחמים!

“יער המסתורין” חוברת צביעה עם דמויות המתעוררות לחיים

דורג 5.00 מתוך 5
39.00
דובי פנדה, טיגריסים, שועלים, דגים וחרקים הם רק חלק משוכני יער המסתורין. צבעו את החיות בצבעים על פי בחירתכם וצאו יחד איתם לטייל ביער המסתורין. החיות יתעוררו לחיים ויספרו לכם המון עובדות מעניינות על עצמם.

“מהירות הקול” חוברת צביעה עם מכוניות המתעוררות לחיים

39.00
"שרוף" את מסלולי המרוצים המפותלים במהירות הקול! בעזרת חוברת הצביעה והמשחק "במהירות הקול", הכוללת טכנולוגיית מציאות רבודה, זה אפשרי בהחלט! בחן את עצמך על המסלול, התחרה ביריבים מהירים ושכלל את יכולת הנהיגה שלך.

“מכוניות מרוץ נגד המשחיתים” חוברת צביעה **כפולה** עם מכוניות המתעוררות לחיים

דורג 5.00 מתוך 5
59.00
גלה מי מהיר יותר על הכביש ומי חזק יותר ברכיבת שטח. האם זו מכונית המרוץ או אולי ג'יפ משחית ענק? צבע את מכוניתך על פי סגנונך האישי והענק לה אופי ייחודי. גלה את יתרון גלגלי הענק ברכיבת שטח ואת יתרון השלדה הנמוכה של מכונית המרוץ על המסלול.

“מנגינות מופלאות” חוברות צביעה מוזיקלית עם נסיכות המתעוררות לחיים

39.00
הנסיכות יודעות בוודאות: "בחירת כלי נגינה קשורה לאופי". לאחר שתכירו את הנסיכות ואת כלי נגינתן, ודאי תבינו למה "רוֹמַנסָה" בוחרת בסקסופון, "אֵלֶגִיָה" בפסנתר ו"קַפְּרִיס" בכינור. כל אחת מהן תופיע בפניכם בעזרת טכנולוגיית המציאות הרבודה ותנסה להרשים אתכם ביכולת נגינתה.

“מקצועות מרתקים” חוברת צביעה עם דמויות המתעוררות לחיים

דורג 5.00 מתוך 5
39.00
בנאי, כבאי, לוליין בקרקס ועוד... הכירו מקצועות מרתקים על ידי צביעת הדמויות ועוררו אותם לחיים בעזרת המציאות הרבודה. לימדו עובדות מעניינות על מקצועות ועל חשיבותם.

“קוסמים ופיות” חוברת צביעה עם דמויות המתעוררות לחיים

דורג 5.00 מתוך 5
39.00
קוסמים ופיות ידלגו מתוך דפי חוברת הצביעה ויספרו לכם על עולמם הקסום. כל מה שצריך לעשות כדי לגרום לזה לקרות הוא לצבוע אותם ועל ידי כך לתת להם אופי ייחודי. בעזרת טכנולוגיית המציאות הרבודה, הדמויות המצוירות יתעוררו לחיים על גבי הטאבלט או על גבי הסמארטפון שלכם. זהו קסם שכל אחד יכול לעשות.

“רוכבי לילה” חוברת צביעה עם מכוניות המתעוררות לחיים

דורג 5.00 מתוך 5
39.00
הפוך לצייד לילי של מהירות והרפתקאות, בתוך רכבך המגניב. צבע את מכוניתך על פי סגנונך הייחודי, לחץ על דוושת הגז ובדוק את עצמך ברכיבה לילית.